Psychologie v pohovoru II. - pokročilé techniky

I nejlepší behaviorální analytik dosahuje maximálně 60% úspěšnosti při analýze výpovědi, jestliže nemá možnost s dotyčným osobně hovořit a klást dodatečné otázky (tehdy se pravděpodobnost zvyšuje až na 90 %). Návazný kurz pro absolventy tréninku Psychologie v pohovoru I. je zaměřen právě na praktický nácvik vytváření a kladení účinných otázek, které mají za cíl prověřit tzv. HoT spots (potenciální místa neúplné či nepravdivé výpovědi). Psychologie v pohovoru II. - pokročilé techniky je tedy jakýmsi "drillem", který pomůže procvičit a ukotvit metodologii vedení pohovoru podle Paula Ekmana. Díky přítomnosti hostů, kteří nám poskytnou možnost analyzovat jejich výpovědi a klást dodatečné otázky, budeme mít možnost demonstrovat nejen obecné postupy odhalování lži, ale hlavně konkrétně cvičit a trénovat vedení pohovoru s reálnými lidmi v reálném čase (žádné role-play cvičení ani profesionální herci v rolích).

Jan J. Ženatý

Psycholog, poradce a trenér s více než 12 let praxe v konzultantské práci a řízení týmu ve společnosti QED Group. Participoval na realizaci fúzí a akvizic, změn firemní kultury a transformací, ale i na stovkách dílčích tréninků pro manažery i specialisty v Evropě, USA, Kanadě a Asii. Akreditovaný trenér Paul Ekman International.

Aktuální nabídka termínů

03. 12.

Praha

Recruitment Academy, Václavské náměstí 1, Praha 1
7 900 Kč bez DPH
Kurz probíhá od 9:00 do 17:00 hodin.

Obsah kurzu

  • Algorytmus PEER (Preparation, Engagement, Exploration, Result)
  • Úvod do rozhovoru a sejmutí tzv. baseline
  • Identifikace HoT spots v reálném čase
  • Konstrukce a kladení otázek
  • Follow-up dotazování

 

Ještě jste neabsolvovali první část kurzu? Podívejte se na Testování důvěryhodnosti v pohovoru I.

Cíle kurzu

  • Zlepšit schopnost vést pohovor strategicky
  • Prakticky procvičit sledování HoT Spots v rozhovoru s "živým" kandidátem v reálném čase
  • Zlepšit schopnost formulovat účinné otázky k ověření méně konzistentních odpovědí
  • Procvičit improvizaci a flexibilní přizpůsobení pohovoru podle situačního chování kandidáta

Cílová skupina

Chci se registrovat

Vyberte termín

Vyplňte s diakritikou

Fakturační údaje

Všechna pole označená * jsou povinná.

Recruitment Academy s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 846/1, Nové Město, 110 00 Praha 1, lČ: 06403701, bude zpracovávat osobní údaje (poskytnuté Vámi nebo veřejně dostupné) v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů č. 2016/679 za účelem zasílání materiálů k dalším akcím pořádaným společností Recruitment Academy s.r.o. jako správce osobních údajů.