Odemykání týmového potenciálu s Janem Mühlfeitem

Jan Mühlfeit věří, že jedinci, organizace i státy mají obrovský lidský potenciál, který však málokdy plně odemknou. Jan strávil 22 let v Microsoftu. Jeho poslední působení v této high-tech korporaci bylo v roli Prezidenta pro Evropu (2007-2014).

Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit je globální stratég, kouč nejen vrcholových manažerů, ale i olympijských
vítězů a autor bestselleru The Positive Leader (Pearson 2016) / Pozitivní leader (Albatros
Media 2017). Jeho osobním posláním je pomáhat jednotlivcům, organizacím a zemím
po celém světě odemykat jejich lidský potenciál. Ve spolupráci s Kateřinou Novotnou
vedou také kurzy pro rodiče, děti či studenty a jejich kniha Odemykání dětského
potenciálu je v prodeji od září 2018 (Albatros Media 2018).

Aktuální nabídka termínů

17. 10.

Praha

Recruitment Academy, Václavské náměstí 1, Praha 1
8 900 Kč bez DPH
30. 10.

Praha

Recruitment Academy, Václavské náměstí 1, Praha 1
8 900 Kč bez DPH
Kurz probíhá od 9:00 do 16:00 hodin.

Obsah kurzu

 • Informace a znalosti podložené několikaletou zkušeností, které jsou velmi cenné pro koordinaci růstu podnikání a znalost toho, jak vytvářet synergii v týmech, inspirovat prostřednictvím pozitivního vedení a jak dosahovat optimálního výkonu prostřednictvím flow
 • V teoretické části se dozvíte řadu zajímavých informací o pozitivní psychologii a talentech, které jsou v tomto konceptu stěžejní, fungování mozku a emocí, konceptu štěstí, leadershipu a mnoho dalších zajímavých informací, které jsou potřebné k porozumění sebe sama.
 • V odpolední praktické části dostanete výsledky předem zpracovaných svých testů Gallup Strengths Finder. Testy vám pomohou vaše talenty konkrétně pojmenovat a uvědomit si je. Dále pracujete na jejich využití v každodenním životě formou různých cvičení. Účastníci se díky rozboru svých individuálních talentů mohou dostat nejen blíže k optimálnímu výkonu, ale také k naplnění jejich smyslu života prostřednictvím činností, které jim jdou a baví je.

Jako zkušený globální manažer strávil Jan více než 24 let ve světě podnikání, prodeje a marketingu na různých kontinentech. Má hluboké znalosti a dovednosti v oblasti osobního rozvoje a budování úspěšných týmů a organizací. Jan pracoval téměř 22 let ve společnosti Microsoft. Ve své poslední funkci (2007-2014) působil jako Chairman pro Evropu, Microsoft Corporation. Jeho osobní misí je “Pomoci lidem, organizacím a zemím po celém světě odemknout jejich lidský potenciál”. Když Jan převzal region střední a východní Evropy v roce 2000, výsledky regionu nebyly dobré. Jan s pomocí svého řídícího týmu změnil stávající systém osobního rozvoje a postavil nový systém, který odemyká lidský potenciál prostřednictvím rozvoje silných stránek jednotlivců a vytvořením silných týmů postavených právě na silných stránkách. Poté došlo k dramatické změně ve výkonu celého týmu. Pod Janovým vedením se stal region střední a východní Evropy nejlepším globálním týmem Microsoftu 4 roky po sobě, a to v době, kdy společnost byla největší na burze cenných papírů na celém světě.

Podle jeho vlastních slov: “Jsem přesvědčen, že to, že jsem začal pracovat na mých silných stránkách a na silných stránkách našich týmů, změnilo pozitivně můj život. Náš tým vyhrál 4 krát v řadě Global Business Premiere League. Jediným způsobem, jak uspět v podnikání, sportu, umění a politice, je uplatnění vašeho talentu a silných stránek. Pokud děláte to, co vás baví, jste nejen úspěšnější, ale také šťastnější, a pokud jste šťastnější, tak máte lepší imunitní systém, takže jste zdravější”.

Pokud hledáte informace o kurzu Odemykání lidského potenciálu, najdete je ZDE.

Cíle kurzu

 • Pochopit, jaké jsou vaše silné stránky a talenty
 • Pochopit řízení výkonnosti a silné stránky
 • Vypracovat plán osobního rozvoje
 • Praktikovat koučování na téma plánu osobního rozvoje
 • Pochopit individuální silné stránky týmu
 • Pochopit kolektivní silné stránky týmu
 • Uvědomit si sílu partnerství v silných stránkách
 • Pochopit sílu týmů vybudovaných na silných stránkách.

Chci se registrovat

Vyberte termín

Vyplňte s diakritikou

Fakturační údaje

Všechna pole označená * jsou povinná.

Recruitment Academy s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 846/1, Nové Město, 110 00 Praha 1, lČ: 06403701, bude zpracovávat osobní údaje (poskytnuté Vámi nebo veřejně dostupné) v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů č. 2016/679 za účelem zasílání materiálů k dalším akcím pořádaným společností Recruitment Academy s.r.o. jako správce osobních údajů.