Odemykání lidského potenciálu s Janem Mühlfeitem

Jan Mühlfeit věří, že jedinci, organizace i státy mají obrovský lidský potenciál, který však málokdy plně odemknou. Jan strávil 22 let v Microsoftu. Jeho poslední působení v této high-tech korporaci bylo v roli Prezidenta pro Evropu (2007-2014).

Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit je globální stratég, kouč nejen vrcholových manažerů, ale i olympijských
vítězů a autor bestselleru The Positive Leader (Pearson 2016) / Pozitivní leader (Albatros
Media 2017). Jeho osobním posláním je pomáhat jednotlivcům, organizacím a zemím
po celém světě odemykat jejich lidský potenciál. Ve spolupráci s Kateřinou Novotnou
vedou také kurzy pro rodiče, děti či studenty a jejich kniha Odemykání dětského
potenciálu je v prodeji od září 2018 (Albatros Media 2018).

Aktuální nabídka termínů

26. 09.

Praha

Recruitment Academy, Václavské náměstí 1, Praha 1
7 900 Kč bez DPH
07. 10.

Praha

Kurz v tomto termínu se koná výjimečně v 8:00-15:00.
7 900 Kč bez DPH
12. 11.

Praha

7 900 Kč bez DPH
Kurz probíhá od 9:00 do 16:00 hodin s hodinovou pauzou na oběd.

Obsah kurzu

  •  V teoretické části se dozvíte řadu zajímavých informací o pozitivní psychologii a talentech, které jsou v tomto konceptu stěžejní, fungování mozku a emocí, konceptu štěstí a mnoho dalších zajímavých informací, které jsou potřebné k porozumění sebe sama
  • V odpolední praktické části dostanete výsledky svých testů Gallup Strengths Finder a pracujete dále na jejich využití v každodenním životě formou různých cvičení, které mají za cíl si své silné stránky uvědomit a umět je používat dle dané situace, jinými slovy jak a kdy podáváme optimální výkon, ale zároveň také kdy nás činnosti baví – naplnění smyslu života

Jan říká: „Během své dlouhé kariéry v Microsoftu jsem zažil mnoho úspěchů, ale jako každý člověk jsem také udělal řadu chyb, ze kterých jsem se vždy snažil něco nového naučit. Myslím, že v každém z nás je obrovský potenciál, ale málokdo ho dokáže využít. Narodíme se jako tryskové letadlo plné energie a potenciálu, ale většina z nás během svého života tomu tryskáči jen omývá křídla. Málokdo ho skutečně nastartuje a odletí za svým snem. Mohl bych říci, že každý z nás je génius, když se mu podaří zcela odemknout svůj potenciál. Každý, kdo najde svoji osobní výjimečnost, zjistí, proč přišel na svět, jaká je jeho mise a založí ji na svých silných stránkách. Každý může nastartovat svůj pomyslný tryskáč, může vykročit za svým snem a prožívat štěstí už na cestě za tímto svým snem či úspěchem. Na té cestě si musíme uvědomovat, že jediné, co můžeme řídit, je naše energie, která je obnovitelná. Nemůžeme řídit náš čas, ten je nám pevně dán a obnovitelný není.

Lidé chtějí být šťastní a úspěšní a já jim chci ušetřit čas hledání. Proto jsem vytvořil poměrně unikátní systém k nalezení osobní výjimečnosti, osobní vize a jak naplňovat tuto vizi prostřednictvím své jedinečnosti. Tento systém jsem opřel nejen o svoje vlastní zkušenosti, ale i o zkušenosti mnoha špičkových lidí světa byznysu, politiky i sportu, se kterými jsem měl čest po celém světě spolupracovat."

Pokud hledáte informace o kurzu Odemykání týmového potenciálu, najdete je ZDE.

 

Cíle kurzu

  • Soustředit se na svoje silné stránky namísto snahy zlepšovat svoje slabiny
  • Nalézt osobní výjimečnost založenou na svých silných stránkách a jak „hrát celý život v extralize“.
  • Naučit se následovat hlas srdce a prožívat štěstí již na svojí cestě za úspěchem
  • Řídit svoji energii, místo marné snahy řídit čas.

Chci se registrovat

Vyberte termín

Vyplňte s diakritikou

Fakturační údaje

Všechna pole označená * jsou povinná.

Recruitment Academy s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 846/1, Nové Město, 110 00 Praha 1, lČ: 06403701, bude zpracovávat osobní údaje (poskytnuté Vámi nebo veřejně dostupné) v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů č. 2016/679 za účelem zasílání materiálů k dalším akcím pořádaným společností Recruitment Academy s.r.o. jako správce osobních údajů.